O mně

Dobrý den,

vítám Vás na mých stránkách jmenuji se Monika Kebrlová. Má cesta k naturopatii začala narozením mé hendikepované dcery. V té době jsem si začala hledat na internetu veškeré informace o speciálních výživách pro specifické nemoci.

Chtěla jsem se dozvědět co nejvíce, ale internet není zárukou odborných informací a tak jsem se přihlásila do Školy klinické naturoterapie v Praze, založené Kateřinou Boesenberg BHSc. ND, kde jsem po třech letech v červnu 2017 ukončila studium a v současné době vypracovávám závěrečnou práci.

Díky získaným informacím jsem si na dceři vyzkoušela, jak může být léčebná strava efektivní. Nevyléčí, ale napomůže k větší kvalitě života a výrazně zvýší obranyschopnost imunitního systému.

Teorie ohledně stravy je velmi rozsáhlá a zajímavá. Lze s ní nejenom snížit procento lidí s metabolickým syndromem, ale i zastavit, či snížit progresi některých onemocnění. To je velká výzva, proto by bylo pro mne, velmi zajímavé stát se Vašim naturoterapeutem a napomoci Vám pomocí stravy, fytoterapie a nutričních doplňků ke zkvalitnění Vašeho života.