Vyberte stránku

O mně

Co dělám a jak vám můžu pomoct?

Pracuji s vámi přímo na vytvoření vlastního plánu výživy a zdravých návycích

N

Hubnutí

N

Životní styl

N

Udržení hmotnosti

N

Nabírání svalové hmoty

Reální výsledky

Výživový plán na míru & Konzultace pro vaše specifické cíle

%

Průmerné zhubnutí u klientů

%

Průmerná stráta tuku u klientů

%

účinnost naturopatie

%

Garance spokojenosti

Můj příběh

Ing. Monika Kebrlová, Výživová poradkyně

Má cesta k naturopatii začala narozením mé handicapované dcery. V té době jsem si začala hledat na internetu veškeré informace o speciálních výživách pro specifické nemoci.

Chtěla jsem se dozvědět co nejvíce, ale internet není zárukou odborných informací a tak jsem se přihlásila do Školy klinické naturoterapie v Praze, založené Kateřinou Boesenberg BHSc. ND, kde jsem po třech letech v červnu 2017 ukončila studium a v roce 2019 jsem započala studium nutriční terapie na Karlově univerzitě.

Díky získaným informacím jsem si na dceři vyzkoušela, jak může být léčebná strava efektivní. Nevyléčí, ale napomůže k větší kvalitě života a výrazně zvýší obranyschopnost imunitního systému.

Teorie ohledně stravy je velmi rozsáhlá a zajímavá. Lze s ní nejenom snížit procento lidí s metabolickým syndromem, ale i zastavit, či snížit progresi některých onemocnění. To je velká výzva, proto by bylo pro mne, velmi zajímavé stát se Vašim naturoterapeutem a napomoci Vám pomocí stravy, fytoterapie a nutričních doplňků ke zkvalitnění Vašeho života.

Můj přístup

  • V první řadě neublížit (primum non nocere)
  • Léčit léčivou sílou přírody (vis medicatrix naturae)
  • Léčit příčinu (tollecausam)
  • Léčit celého člověka (tolletotum)
  • Lékař jako učitel (docere)
  • Prevence nemocí a podpora zdraví

Unikátní schéma spolupráce

Naturopatie je systém zdravotní péče s dlouhodobou historií tradičních filozofií a postupů, s lékařsky vyškolenými terapeuty, kteří pracují s přírodními způsoby terapie klientů. Přestože v České republice není profese naturopata doposud uzákoněna a naturopatická praxe probíhá v rámci poradenské činnosti, má ČNS jako člen WNF zájem na tom, aby kvalita péče o klienta byla na vysoké odborné úrovni. Proto se jako člen WNF zavázala se respektovat a dodržovat mezinárodní normy kvalifikace naturopatické profese stanovené WNF.