Vyberte stránku

Klinická nutriční medicína

Vyvážená strava & Nutrienty

je celosvětově uznávána jako jeden z nejefektivnějších typů léčebné terapie. Zkoumá vztah mezi potravinami, nutrienty a zdravím. Svou účinností se v úspěšnosti léčby řadí na druhé místo hned za klasickou západní medicínu. Nutriční medicína však na rozdíl od západní medicíny nepoužívá k řešení zdravotních problémů žádné chemické látky. Terapie je postavena na detailní znalosti biochemických procesů v těle, na znalosti kombinací vhodných potravin a nutričních látek včetně znalosti jejich vzájemné interakce.

Nutriční medicína příznivě ovlivňuje léčbu různých onemocnění úpravou stravovacích návyků a životosprávy vypracováním přesných klinických programů za pomoci vitaminů, minerálních látek, stopových prvků, a to ve specifických kombinacích, založených na výzkumech a klinických studiích.

 

Můj přístup ke zdraví

 

Zdravá strava

Věděli jst, že při hubnutí nehraje největší roli pohyb, ale strava? Říká se, že cca 80% úspěchu při shazování přebytečných kil je právě ona, a jen 20% cvičení.

Kvalitní pohyb

Pravidelným pohybem posilujete fyzickou i psychickou kondici. Kromě zmíněných výhod má pravidelné sportování ještě mnoho dalších pozitiv.

Dlouhodobé plánování

Dlhoudobá plánování a cíle jsou základním pilířem pro trvalé výsledky a kvalitní život.

Vytvářím jídelníčky pro VÁS a VAŠE cíle

Hubnutí je více než jen zdravé stravování.

Nalezení rovnováhy je důležité pro udržení výsledků

 A co potom?

Jak si udržet výsledky?

Proaktivní příprava na život po koučování

Podpora přes telefon, e-mail nebo online konzultace

Všechno je personalizovaný

Žádný jídelníček neposílám stejný